leaf

Jak uśmierzyć ból pacjentów, czyli kurs terapii powięziowej

Wiele osób zgłasza się na rehabilitację z powodu bólu, którego nie jest w stanie uśmierzyć tradycyjnymi metodami. Może być to zarówno ból ostry, jak i przewlekły. W leczeniu go doskonale sprawdzi się terapia mięśniowo-powięziowa.

Na czym polega terapia ...

Czytaj więcej
leaf

Kiedy stosuje się pończochy przeciwżylakowe?

Pończochy uciskowe służą do zapobiegania niewydolności żylnej kończyn dolnych oraz hamowania jej rozwoju. Są również pomocne przy powstrzymywaniu zakrzepicy żylnej - Czytaj więcej
leaf

Kurs masażu tkanek głębokich - czego się na nim dowiemy?

Kurs masażu tkanek głębokich to dobry pomysł, jeśli chcemy dowiedzieć się czegoś nowego z dziedziny rehabilitacji i fizjoterapii oraz wzbogacić swoje CV o nową pozycję. Czego nowego dowiemy się na takim kursie?

Masaż tkanek głębokich

Masaż tkanek głębokich (skrót od ...

Czytaj więcej
leaf

Ile kosztują buty profilaktyczne?

Wiele wad postawy oraz problemów z chodzeniem pojawia się w pierwszych latach życia dziecka. Jest to więc czas, gdy rodzice muszą postawić na dobre, sprawdzone buty profilaktyczne, które mają za zadanie korygować chód dziecka oraz pracować ...

Czytaj więcej
leaf

Z czego wynika ból pleców?

Coraz częściej u lekarzy zgłaszane są przez pacjentów różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Staje się to powoli niemałym problemem, ponieważ wiele z tych problemów nie ma ustalonej przyczyny, a co za tym idzie, nie rozpoczęto ich leczenia.
Na szczęście jednym z ...

Czytaj więcej
 
123456789